Novinky2020-05-16T08:52:23+02:00

Novinky

1515.6.2020

Další rozvolnění hygienických pravidel

15.6.2020|

Dne 15. 6. dochází k dalšímu rozvolnění hygienických opatření, v provozu již divoká řeka, perličková lehátka, vířivka, chrliče. V saunách kapacita dle běžných hygienických pravidel, pára již také v provozu. Mimo provoz zůstává  ledová tříšť. Wellness stále bez  saunových ceremoniálů.

1818.5.2020

PLAVECKÝ AREÁL OPĚT V PROVOZU

18.5.2020|

Provoz našeho areálu obnoven v pondělí 25.5.2020. V rámci provozu bude nutné dodržovat hygienická pravidla, která se budou od těch běžných lišit. Chápeme, že to nebude ve všech situacích pro vás komfortní, ale věříme, že vše půjde. Před vstupem  nutná desinfekce rukou, v celém areálu bude nutné dodržovat rozestupy 1,5 až 2 m, totéž platí i o sprchách, šatnách, po celém areálu povinná rouška, do bazénu a v sauně být nemusí. Všechna nová pravidla vyvěšena u vstupu.  V provozu  bazén 25m, víceúčelový bazén bez atrakcí, dětské brouzdaliště, ve wellness finská, aroma sauna a kurzy dětského plavání. Počet osob omezen dle nařízení ministerstva zdravotnictví. Již nyní je možné se přihlásit na kurzy pro dospělé, aqua aerobik, masáže, cvičení pro těhotné.  Zvýhodněné vstupné pro seniory Městských částí Praha Chodov, Háje a Kunratice až od 8.6.2020. Z hygienických důvodů nepůjčujeme plavecké pomůcky, brýle, plavky.
Hygienická pravidla (další strana):

1717.5.2020

Prodloužení permanentek, poukazů a volných vstupenek

17.5.2020|

Vážení klienti, platnost všech  permanentek (poukazů, volných vstupenek)  bude automaticky prodloužena o stejnou dobu, po kterou bude trvat uzavření Plaveckého areálu Jedenáctka VS. Klienti nemusí podnikat žádné kroky za účelem prodloužení, po otevření permanentky prodloužíme všem zákazníkům bez nutnosti předložení permanentky.

Prodloužení permanentek proběhne průběžně v prvním týdnu otevření. Děkujeme za pochopení.

3030.4.2020

Aktuální informace

30.4.2020|

Naši milí klienti,
celý plavecký areál je stále uzavřen. Emaily, které chodí na naše adresy, vyřizujeme postupně. K některým dotazům zatím nejsme schopni podat přesnější informace, proto jste možná zatím nedostali odpověď. Děkujeme za pochopení, situace je bohužel nepřehledná a není pro nás vůbec jednoduchá.
V médiích probíhají různé zprávy o možnostech otevření plaveckých bazénů.  Vzhledem k tomu, že informace není zatím 100%, vyčkáváme. Uvádí se datum 25. 5., zda se to ale bude týkat nejen venkovních ale i vnitřních bazénů, se zatím nemluví. Jakmile budeme mít další informace, budou na našich stránkách aktualizovány. Každopádně jsme stále tady, stýská se nám po Vás a pevně věříme, že se uvidíme co nejdříve.
Přejeme hodně sil a především hodně zdraví a držme si palce!