window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-32B9LC8Z10');
Novinky2021-06-07T17:21:24+02:00

Novinky

Hygienické podmínky

Od 9. 7. platí očkování 14dní až po druhé dávce, prodělaný covid do 180 dnů, test antigen 72hod, test PCR 7 dní nebo samotest udělaný na recepci.
Splnění výše uvedených podmínek  dle nařízení z 7. 6. jsme povinni kontrolovat a pokud se osoba neprokáže splněním, jsme povinni osobu do areálu nevpustit (předkládejte na recepci).

Od kdy otevřeme?

V pátek 28.5. jsme se dověděli, že můžeme otevřít náš plavecký areál již 31.5. a né 14.6.!
Jsme šťastní, po několikaměsíčním uzavření provozu.
Znamená to, že všechny kroky, které jsme měli naplánované na následující 2 týdny se musí zvládnout za 2 dny.  Během dvou víkendových dní není možné celý areál připravit na plnohodnotný provoz. Otevírat tedy budeme postupně!
Všechny naše kurzy plavání dětí začnou již v pondělí 31.5., plavecký bazén a wellness otevřeme veřejnosti v sobotu 5.6.!
Děkujeme za pochopení, budeme se na všechny moc těšit!

Prodloužení permanentek, poukazů a volných vstupenek

Vážení klienti, platnost všech  permanentek (poukazů, volných vstupenek)  je automaticky prodloužena o stejnou dobu, po kterou bude trvat uzavření Plaveckého areálu Jedenáctka VS. Klienti nemusí podnikat žádné kroky za účelem prodloužení, po otevření permanentky prodlouženy všem zákazníkům bez nutnosti předložení permanentky. Platnost volných vstupenek a poukazů do konce roku 2021.

 

Lekce cvičení ve vodě

Vážení klienti, od 1. 6. bude možné se přihlásit na lekce cvičení ve vodě, lekce jsou nastaveny od 7. 6. (tento termín je zatím stanoven pro otevření vnitřních bazénů). Bude možné se přihlásit na lekce v červnu, červenci a srpnu.

Aktuální informace

Milí klienti, Plavecký areál stále uzavřen a zatím nemáme ani představu o tom, kdy budeme moci znovu obnovit náš provoz. Zachovejte nám, prosím, přízeň – po otevření budeme potřebovat každého z Vás. Moc nám  chybíte!  Sledujte, prosím, naše stránky nebo facebook – jakmile se dozvíme něco nového, dáme Vám vědět.