Cvičení ve vodě

  • 4 dny v týdnu vždy od 18.35 a 19.30 hod

  • 50 minutová lekce při minimálním počtu 4 cvičících a maximálním počtu 10 cvičících
  • na lekci je nutné se přihlásit přes náš náhradový systém v kalendáři s rezervací

  • prosíme, omlouvejte si lekce (v náhradovém systému nebo na recepci), kterých se nemůžete zúčastnit včas, ve frontě jsou další zájemci

  • první lekci lze hradit hotově nebo kartou, další lekce pouze s nabitou permanentkou – platí od 1. 9. 2018, neomluvené nebo pozdě omluvené (omluvy do 12h dne konání) budou odečteny z permanentky

INFORMACE O CENÁCH

Aqua aerobic

Aqua aerobic je výborné cvičení ve vodě. Díky kterému se zvýší vaše fyzická kondice, rychleji se redukuje váha a tvaruje tělo. Odpor vody je vyšší než odpor vzduchu a tím se zvyšuje intenzita cvičení a současně se masírují i vaše svaly. Cvičení ve vodě má příznivé účinky na páteř a celou pohybovou soustavu. Při aqua aerobicu nedochází k žádným otřesům a tím se nepoškozují klouby. Tepová frekvence je nižší než u cvičení na suchu, což má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Při cvičení nedochází k přetížení svalů.

Cvičí se ve dnech úterý, čtvrtek a neděle.

 

Aquagymstick

Aquagymstick je novodobý, jedinečný skupinový program cvičení ve vodě, který poskytuje speciální potřeby všem věkovým kategoriím a zaměřuje se především na rozvoj flexibility a vytrvalosti, na stabilizaci kloubů, koordinaci a celkové držení těla. Za působení rezistence a odporu vody si zvýšíte svalovou sílu a celkovou hybnost těla a zároveň si šetříte své klouby. Jedná se o velmi vzrušující a zábavné cvičení, které nabízí nepřeberné množství pohybů.

Cvičí se vždy v pondělí.

Instruktoři

Mgr. Jan Sysel
Mgr. Jan SyselAquagymstick
– absolvent Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně
– absolvoval mnoho certifikovaných kurzů v České republice i v zahraničí (Personal Trainer level I. u Zbyňka Petra v Praze, Functional training u Steva Jacka na Novém Zélandu, školení Flowin® a Bosu na Face Czech Academy a další)
Kateřina Kliková
Kateřina Klikovádětské plavání, aqua aerobic
– instruktor plavání
– instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku
– kurz Camp pro instruktory dětského plavání
– certifikát o absolvování workshopu aquaaerobic
– záchranářské minimum
– školení první pomoc u dětí
– vodní aerobik – základní kurz
– vodní aerobik II.
Markéta Balcarová
Markéta BalcarováAqua aerobic