A je to konečně tady. Všechny informace pro rodiče a také pro samotné členy našeho sportovního klubu jsou tady.

Vítejte u nich!

Na stránkách sportovního klubu najdete prakticky všechno

Velmi jednoduše teď najdete na nových stránkách klubu informace o závodech, které se plánují. Hned po nich také výsledky našich borců.
Přesné propozice toho, kdy a kde se závody konají. V tabulce rozvrhů tréninků najdete, kdy se pravidelně scházíme a zdokonalujeme naši techniku a zlepšujeme kondici.
Do galerie budeme vkládat pravidelně fotografie z našich bojů o medaile a prestiž našeho sportovního klubu. Nezapomeňte galerii pravidelně kontrolovat.
Pochopitelně najdete také tváře nás, kteří se o vaše mladé borce staráme. Jednoduše nás můžete taky kontaktovat.
Při sportu je třeba nejen podat skvělý výkon ale také u toho dobře vypadat. Proč si tedy nepořídit vašemu závodníkovi naše klubové oblečení.

Objevit všechny důležité informace je jednoduché

Pro přehlednost jsme pro celé stránky sportovního klubu sestavili nové menu, na které se dostanete z hlavní stránky Aqua Sport Clubu (www.aquasportklub.cz) kliknutím na položku v hlavním menu Sportovní klub.

Historie našeho sportovního klubu se teprve nedávno začala psát. Máme dost odhodlání na to, aby na její cestě byly výkony, byly medaile, bylo odříkání ale také skvělý pocit každého člena klubu z týmového ducha, pohybu a občas taky nějakých úspěchů.

Plavání nazdar!