Nejdůležitější informace?

Plavecký areál je uzavřen, žádné aktivity neprobíhají a termín otevření opravdu nevíme. Jakmile bude cokoliv nového, dozvíte se ihned z našich stránek. Na telefonních číslech plaveckého areálu se nyní nikomu nedovoláte, areál je opravdu celý uzavřený, na emaily se snažíme odpovídat v co nejkratších termínech.

Jak bude probíhat pokračování přerušených kurzů plavání?

Kurzy budou po znovuotevření areálu pokračovat tak, abyste mohli s vašimi dětmi všechny své uhrazené lekce z doby uzavření doplavat. Také samozřejmě i lekce omluvené z doby, kdy kurzy probíhaly. Kurzy budou prodlouženy o počet týdnů, kdy byl areál uzavřen, některé termíny budou opět přesunuty na víkendové dny. Detailní informace dostanete emailem a lekce také najdete datumově seřazené v náhradovém systému.

Máme cokoliv sami dělat v náhradovém systému?

Nemusíte, respektive moc vás prosíme, abyste do náhradového systému nijak nezasahovali.

Prodloužení předplacených služeb (permanentky)?

Kredit na vašich permanentkách (vstupy pro veřejnost, masáže, aquaaerobic, kurzy plavání dospělých, cvičení a plavání pro těhotné) bude prodloužen o stejnou dobu, kdy byl areál uzavřen. Prodloužení permanentky bude provedeno všem automaticky, nemusíte proto volat, psát email ani osobně přijít na naši recepci.

Bude prodloužena platnost volných vstupenek, poukazů na pronájmy, volných kreditů na lekce plavání?

Ano, platnost těchto produktů bude prodloužena do konce června 2021 – zatím. S ohledem na celkovou dobu uzavření areálu může dojít ještě k dalšímu prodloužení tak, abyste měli možnost vše vyčerpat.