Tělocvična ASC 2017-10-12T10:59:54+00:00

Tělocvična ASC

• cvičení pro jednotlivce a menší skupiny

• cvičení rodičů s dětmi

• všeobecná sportovní průprava – kurzy pro děti

• Studio XBody

• na lekce se můžete přihlašovat přes náš náhradový systém
INFORMACE O CENÁCH

Naše tělocvična je určena pro jednotlivce a menší skupiny, aby byl zachován osobní přístup trenéra ke každému klientovi. Kombinujeme efektivní funkční cvičení s přátelskou atmosférou. Trenéři jsou na každé lekci s vámi. Naučí vás, jak správně používat své tělo v každodenním životě.

Naše lekce nabízí vysoce efektivní styl cvičení, který se chová inteligentně k tělu, neničí jej a naopak posiluje všechny svalové skupiny najednou. Některá cvičení vychází z rehabilitace a jsou využívána běžnou populací, zaneprázdněnými manažery i sportovci. Jde o velmi moderní způsob cvičení, který odpovídá kinetice a logice těla. Budete pracovat pouze s vlastní vahou těla nebo využívat nejmodernější pomůcky v oblasti fitness.

Naše cvičení v sobě spojuje fitness prvky s nejnovějšími poznatky vědy ohledně fungování těla a má velmi příznivé účinky pro tělo. Dochází k vystavění CORE – jádra těla. Budete začínat na úrovni, na které momentálně jste. Váš trenér bude dbát na přesné provedení jednotlivých prvků. Zlepšíte si techniku vašich pohybů.

Díky cvičení získáte více energie a vyplaví se vám více toxinů z těla. Zpevníte si kloubní systém a aktivujete si svůj imunitní systém. Budete mít správné držení těla. Vyrýsujete si své svaly a spálíte přebytečný tuk. Získáte větší konektivitu těla a mysli.

Rozvrh lekcí

STÁHNOUT V PDF

Cvičení rodičů s dětmi

Cvičení rodičů s dětmi, je aktivita společná pro rodiče a dítě již od velmi nízkého věku dítěte. Při cvičení se mimo jiné podporuje vztah mezi rodičem a dítětem, rozvíjí se psychomotorický vývoj dítěte a také všestrannost při sportovním vývoji.

Speciálně vybrané cviky dle věkové skupinky se učí společně rodič i dítě, vhodné pomůcky motivují děti k pohybu, rozvíjí jemnou motoriku a vnímání barev a tvarů. Velká část lekce je doprovázena básničkami, písničkami a hudbou, čímž rozvíjíme vnímání rytmu a také řeč.

Cvičení probíhá v malé skupince o maximálním počtu 10ti dětí.

9:00 – 9:45 děti 2-3 roky
10:00 – 10:45 děti 1-2 roky (samostatně chodící)
11:00 – 11:45 batolata 0,5 – 1 rok a starší (samostatně nechodící)

Na lekce se můžete přihlásit přes náhradový systém.

Lekce zaměřené na formování problematických partií

TRX

• velice účinný závěsný systém, který využívá gravitace a vaší tělesné hmotnosti pro provedení nepřeberného množství cviků
  • úpravou polohy svého těla můžete přidat nebo snížit odpor a upravit tak náročnost cviku
  • TRX vám pomůže vypracovat lepší postavu v minimálním čase

Lekce Body & Mind zaměřené na střídání napětí a následné uvolnění celého těla

Zdravá záda

• úprava svalových dysbalancí
  • navození duševní relaxace i dobré nálady
  • zvýšíte si a udržíte dobrou kondici páteře a kloubů
  • odstraníte špatné pohybové stereotypy

Všeobecná sportovní průprava dětí

4 – 8 let

Cvičení pro mladší děti je zaměřené na všestranný pohybový rozvoj dítěte. Lekce jsou vedeny hravou formou. Děti se naučí základy sportovních her s míčem a cvičení s náčiním. Cvičení pomáhá k rozvoji pohybových dovedností i celé osobnosti. Děti se učí spolupracovat a fungovat ve skupině, chápat a dodržovat pravidla her. Využíváme jednoduchého náčiní – tunely, žíněnky, obruče, overbally, lavičky atd. Cvičení probíhá vždy v úterý a ve čtvrtek od 16.00 do 16.50.

Přihlásit se můžete na emailu sysel@aquasportclub.cz.

Studio XBody

• zvýšení výkonnosti: vytrvalost, dynamika, rychlost
  • metoda je ohleduplná ke šlachám a kloubům
  • zmírňuje příznaky celulitidy, zlepšuje krevní a mízní oběh
  • stimuluje látkovou výměnu
  • zmírňuje bolest v kříži a posiluje svalstvo pánevního dna
  • přináší pohodu, dobrý pocit na těle a má protistresové účinky

Metoda EMS (elektrická stimulace svalů)

Tato cvičební metoda se provádí na speciálním přístroji a v tréninkovém úboru vyvinutém výslovně pro tento druh činnosti. Po dobu 20minutového tréninku stimulujete více než 90 % svalové hmoty těla, a to impulzy vysílanými současně do devíti hlavních svalových skupin, jejichž intenzita se dá regulovat podle individuálních potřeb. Metoda je naprosto bezpečná, neboť intenzita proudu, kterou systém používá, je řádově několik miliampérů, tedy z hlediska organismu absolutně neškodná.

Díky tomuto cvičení můžete dosáhnout optimálního vzájemného poměru tuků a svalové hmoty. Váš organismus dokáže spálit mnohem více kalorií. Metoda EMS vyrovnává ve svalové hmotě nedostatky a nerovnováhu. Díky tomu, že při této metodě posilujete hluboké posturální svaly, které udržují vzpřímenou polohu páteře, se zmírní bolest v kříži.

Po celou dobu tréninku se o vás budou starat naši profesionální trenéři vyškolení zn. XBody. Připraví vám trénink šitý na míru vašim schopnostem a fyzické zdatnosti. Také vám poradí ohledně výživy a pomůžou nastavit váš celkový sportovní režim.

Na trénink stačí, když dorazíte jen s dobrou náladou. My vám poskytneme veškerý komfort. Nepotřebujete žádné sportovní oblečení ani obuv. V ceně tréninku vám poskytneme speciální spodní prádlo určené pro cvičení, ručník, iontový nápoj před začátkem cvičení a osobního trenéra.

Pokud vás metoda EMS zaujala, zarezervujte si termín  na telefonním čísle +420 777 040 723 a přijďte. Budeme se na vás těšit.

Instruktoři

Mgr. Jan Sysel
Mgr. Jan SyselTRX, zdravá záda, Xbody, aquagymstick
– absolvent Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně