Sportovní klub 2017-10-23T15:41:03+00:00

Sportovní klub

Kdo jsme?

Náš sportovní klub byl založen na podzim roku 2015.

Hlavním cílem je umožnit dalším mladým sportovcům aktivně se vyvíjet v rámci závodního plavání, mít radost ze sportu, jako takového, a ze svých dosažených výkonů na základě tréninkové přípravy. Chceme rozšířit řady závodních plavců v ČR a účastnit se plaveckých, ale i triatlonových soutěží.

Od počátku roku 2016 se účastníme plaveckých závodů pro kategorie našich oddílových plavců. Hned od prvotního seznámení s plaveckými závody se naši plavci pravidelně umisťují na stupních vítězů a již v prvním roce dosahujeme na tituly přeborníka Prahy a kvalifikujeme se na nejvyšší soutěže v daných kategoriích Pohár a MČR.

Máme radost z dosažených výsledků našich mladých plavců a především zlepšující se techniky plavání všech našich závodníků.

Další informace ze sportovního klubu najdete na podstránkách v menu.

Otevřením menu v horní části displeje najdete další informace

Trenéři

Michal Andres
Michal Andres25 m bazén, plavecký oddíl
– trenér plavání II. třídy – specializační část
– rozhodčí III. třídy – plavání
– zdravotník zotavovacích akcí
– rozhodčí III. třídy – plavání
– certifikát metodika plaveckého způsobu motýlek
– certifikát metodika plaveckého způsobu znak

kontakt: 602 316 373, andres@aquasportclub.cz

Závodnímu plavání jsem se začal věnovat v 7 letech, kdy mě k plavání přivedl můj otec, který stále aktivně trénuje ve známém pražském oddíle v Praze. Po absolvování plavecké přípravky jsem pokračoval v plavání na plavecké sportovní škole v Sázavské ulici, kde moje plavání začalo nabírat vážnějších rozměrů s 11ti tréninky za týden. Tento dril se, jak u mě, tak u celého teamu, začal projevovat na výsledcích. S naší sportovní třídou jsme několikrát vyhráli první místo v plaveckých závodech sportovních škol ČSSR.

Moje osobní plavecké úspěchy se datují do žákovských kategorií:

• několikanásobný přeborník Prahy na 100 a 200 M
  • 4. místo na 100M a 200M na MČR v několika žákovských kategoriích
  • 7. místo na MČSSR na 200 M
  • člen žákovské štafety na 10×50 VZ, která držela mnoho let rekord ČSSR
  • člen prvoligového družstva Bohemians Praha

Vodní pólo

• člen teamu Bohemians Praha – Národní liga – pravidelné umístění do třetího místa

Triatlonu jsem se věnoval závodně i rekreačně, největším úspěchem je 12. místo na Pražském triatlonu ve své kategorii.

„Aktivně“ jsem se sportu v těchto disciplínách věnoval do svých 28 let. K plavání jsem se opět vrátil až jako hlavní trenér Sk ASC, nově vybudovaného oddílu.

Kateřina Kadlecová
Kateřina Kadlecová25 m bazén, plavecký oddíl
– trenér plavání III. třídy
– učitel plavání C