Cvičení ve vodě 2017-10-16T13:01:00+00:00

Cvičení ve vodě

• 4 dny v týdnu vždy od 18.45 a 19.45 hod.
  • 50 minutová lekce při minimálním počtu 4 cvičících a maximálním počtu 10 cvičících
  • na lekci se můžete přihlásit přes náš náhradový systém
  • prosíme, omlouvejte si lekce, kterých se nemůžete zúčastnit, včas, ve frontě jsou další zájemci
  • informace o zrušení lekce najdete v novinkách
INFORMACE O CENÁCH

Aqua aerobic

Aqua aerobic je výborné cvičení ve vodě. Díky kterému se zvýší vaše fyzická kondice, rychleji se redukuje váha a tvaruje tělo. Odpor vody je vyšší než odpor vzduchu a tím se zvyšuje intenzita cvičení a současně se masírují i vaše svaly. Cvičení ve vodě má příznivé účinky na páteř a celou pohybovou soustavu. Při aqua aerobicu nedochází k žádným otřesům a tím se nepoškozují klouby. Tepová frekvence je nižší než u cvičení na suchu, což má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Při cvičení nedochází k přetížení svalů.

Cvičí se vždy v pondělí, neděli.  Nově v průběhu října budou otevřeny lekce v pátek od 6.45 a od 19.45hod.

Aquagymstick

Aquagymstick je novodobý, jedinečný skupinový program cvičení ve vodě, který poskytuje speciální potřeby všem věkovým kategoriím a zaměřuje se především na rozvoj flexibility a vytrvalosti, na stabilizaci kloubů, koordinaci a celkové držení těla. Za působení rezistence a odporu vody si zvýšíte svalovou sílu a celkovou hybnost těla a zároveň si šetříte své klouby. Jedná se o velmi vzrušující a zábavné cvičení, které nabízí nepřeberné množství pohybů.

Cvičí se vždy v úterý.

AquaSmovey

Smovey jsou 2 vibrační kruhy a v každém z nich se pohybují 4 ocelové kuličky, které při pohybu vytvářejí vibrace. Tyto vibrace se přes reflexní body ruky přenášejí do celého těla a blahodárně tak působí na naše vnitřní orgány. Cvičení se Smovey uvolňuje páteř, ramena a lopatky a posiluje svaly zad, šíje a ramen, rovněž posiluje hluboký svalový stabilizační systém (CORE), který nám zlepší držení těla a předejde tak bolestem zad. Také posiluje imunitní a kardiovaskulární systém a procvičuje současně levou i pravou mozkovou hemisféru. Při cvičení se Smovey ve vodě nedochází k přetěžování kloubů a páteře, odpor vody umožňuje trénink svalové síly a vytrvalosti, zlepšuje koordinaci a fyzickou rovnováhu, uvolňuje svalové napětí a má rehabilitační účinky. Zlepšíte si kondici, posílíte svaly a spálíte tuky. AquaSmovey je určené pro všechny věkové kategorie. Je ideálním cvičením pro seniory. Cvičíme na českou hudbu a s úsměvem a na konci lekce na Vás za odměnu čeká Smovey masáž.

Cvičí se vždy ve čtvrtek, neděli.  Nově v průběhu října budou otevřeny lekce v pátek od 18.45hod.

Instruktoři

Mgr. Jan Sysel
Mgr. Jan SyselTRX,outdoor funkční trénink, zdravá záda, Xbody, aquagymstick
– absolvent Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně